Rzetelne nastawienie załogi z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta firma z Krakowa jest z chęcią wytypowana przez klientów prywatnych a także przez przedsiębiorców, którzy w najbliższym czasie mają zaplanowaną przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zleceń to gwarancja dla klientów, że zakres przeprowadzki będzie dopasowany do ich wymagań. Znaczenie ma wszystko: sposób spakowania, zabezpieczania oraz przewozu.

Dodatkowo można oczekiwać na wskazówki, w jaki sposób umiejętnie się pakować. Poza transportem standardowych przedmiotów pracownicy z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewiezieniem mebli i rzeczy drogocennych. Nic nie zostanie porysowane. W czasie pakowania załoga niczego nie zniszczy oraz utrzyma dyskrecję.

Noszenie, rozłożenie oraz montaż mebli, pakowanie domowych sprzętów, dokumentów firmowych, elementów szklanych, dzieł sztuki i sprzętu sportowego to zadania wykonane bezproblemowo i bez ryzyka zniszczenia. W chwili rozpoczęcia współpracy pracownicy dokładnie wszystko rozplanują, a potem dostarczają do mieszkania lub firmy klienta pudła, zabezpieczając całość, aby nie zepsuła się w trakcie transportu. Na części szklane dedykowane są specjalne pudła z przegródką, żeby nic się nie stłukło.

Na delikatne przedmioty założona jest folia bąbelkowa. Przy przenoszeniu większych gabarytów pracownicy korzystają z wózków i specjalnie zaprojektowanych pasów. Wszystkie przeprowadzki są ubezpieczone. Wykwalifikowani pracownicy i kierowcy realizują także przeprowadzki w całej Polsce i międzynarodowe.

Pojazdy wchodzące w skład floty firmy Przeprowadzki od A do Z są odpowiednio przygotowane do realizacji usług przeprowadzkowych. Zleceniodawcy cenią też niewygórowane ceny. Firma znana jest również z realizowania przeprowadzek zaliczanych do niestandardowych. Wszystkie przedmioty zaliczane do unikatowych albo o większej wadze mogą zostać przetransportowane. Ponadto, mogą też zostać utworzone specjalne konstrukcje, pozwalające na włożenie dobytku w niestandardowe okna.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY