Trwałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych oferuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, pozwalające na uzyskanie świetnych efektów. Wszystkie tynki akrylowe można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na podstawie nowoczesnych technologii nadaje się do ułożenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz wielu innych.

Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od ułożenia podłoża. Dodatkowo ten typ tynku idealnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Wskazany produkt to integralny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest ukazana przez wytwórcę i można się z nią obeznać na witrynie www.

Jeśli klienci mają takie życzenie, mogą zostać zrealizowane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą danej firmy można to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Klienci zainteresowani jego kupnem mogą zaznajomić się z opisem na stronie internetowej. Do ich wglądu pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań można skontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na prędkość oraz łatwość aplikacji, tynk akrylowy wykorzystuje się bardzo często. Opłaca się zdecydować na taki określony wyrób, aby mieć gwarancję imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może być nałożony w każdych okolicznościach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY