Nowatorskie nastawienie do kreowania projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów prywatnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, ale https://www.zen-art.eu/ udzieli pomocy w doborze mebli oraz całego wyposażenia.

W przypadku niewielkich powierzchni eksperci zatroszczą się o to, aby zachowana była przestronność. Z kolei jeśli pomieszczenia są duże, zabiega się o zachowanie spójnej aranżacji pod względem wyposażenia i koloru. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Jeżeli natomiast klient chciałby uzyskać projekt oryginalny, to eksperci nie obawiają się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, aby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać też specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat branży i reguł designu sprawia, że cały team wykonuje własne obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w zakresie wykonania elementów umeblowania na rozmiar. To spełni oczekiwania klientów. Meble są wykonane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla różnych instytucji. Wszystko wykonane jest solidnie i w zgodzie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonywane mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura oraz różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na dowóz i montaż zamówionych elementów umeblowania. To sprawia, że są zadowoleni z usług.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY