Wykorzystanie akumulatorów żelowych sprzedawanych w punkcie sprzedaży COMSYSTEM jest wszechstronne i z tego powodu firma nie może narzekać na wyniki sprzedażowe. Głównie osprzęt taki nabywają konsumenci, którzy chcą go umieścić w autach napędzanych elektrycznie. Dodatkowo ten typ akumulatorów sprawdza się w maszynach transportowych oraz podnoszących, czyli w wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach.

Można również dostać akumulatory żelowe do maszyn oczyszczających. Dostępne są akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny, jak i do zasilania urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Kupujący, którzy zamierzają zakupić akumulator litowo-jonowy 12v 100ah do samochodów rekreacyjnych także mają taką okazję.

Ten typ sprawdza się w kamperach oraz w przyczepach kempingowych. Do przetestowanych rozwiązań zaliczają się także akumulatory do energii odnawialnej, czyli do instalacji solarnych oraz mniejszych elektrowni wiatrowych i wodnych. Bogata oferta obejmie również akumulatory do zasilania awaryjnego, czyli do instalacji jakie podtrzymują funkcjonowanie maszyn jakimi są kotły C.O, piece, instalacje grzewcze i oświetlanie awaryjne. Każdy z typów zamieszczony jest w odpowiedniej podkategorii i jest precyzyjnie scharakteryzowany, a więc nikt nie ma problemu z odnalezieniem dla siebie odpowiedniego rodzaju. Opublikowane są: charakterystyka, wykorzystanie, instrukcja obsługi i rozmiary.

Można też doinformować się, jaki jest regulamin punktu sprzedaży i jakie są sposoby dostawy. W osobnych podkategoriach publikowane są najczęściej kupowane akumulatory a także modele nowej generacji. Wyroby od czołowego producenta na świecie spełniają wymagania użytkowników, ponieważ produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Wymiary akumulatorów są standardowe oraz wzorcowo wpasują się do poprzedniego miejsca.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY