Nowoczesne produkty i usługi to przedmiot działalności firmy Nestro. Wynika to z sporego poziomu kwalifikacji pracowników, jacy pracują w tym miejscu. Na dodatek eksperci ciągle sprawdzają branżę oraz kierują się trendami technologicznymi, ale też oczekiwaniami konsumentów. Produkty, jakie proponuje Nestro służą zaoszczędzeniu energii i korzystnie wpływają na ekologię. Sprawnie działające urządzenia filtracyjne bardzo dobrze sprawdzą się w wielu branżach.

Zaprezentowana firma znana jest z tego, że jako pierwsza wprowadziła do branży wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one bardziej skuteczne, a ich konstrukcja jest lżejsza oraz trwała. Technologia podciśnieniowa zdobywa przede wszystkim uznanie w branży meblowej oraz drzewnej. Poza technologią filtracyjną wpływa na to przechowywanie w budowlach przeznaczonych do składowania materiałów sypkich, z zastosowaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy takie bardzo dobrze sprawdzą się w nawet bardzo uciążliwych warunkach pracy. Działają niezawodnie oraz nie domagają się systematycznej konserwacji.

Nic dziwnego, że urządzenia wskazanej marki rozpoznawalne są na całym świecie. Poza wykonaniem urządzenia dla potrzeb konkretnego zakładu pracy, eksperci zajmują się też jego wdrażaniem oraz szkoleniem pracowników. Elastyczne technologie Nestro mogą przystosować się do przeróżnych warunków pracy. Portfolio przedsiębiorstwa można sprawdzić na stronie www.

Firma wykonała dotychczas wiele usług z obrębu odpylania, transportu oraz oddzielania wiór, pyłów i pozostałych surowców lekkich, jak też powietrza i gazów w fabrykach zajmujących się obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Wyroby podzielone są na kategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod kątem branż mogących korzystać z określonych wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY