Oferujemy Państwo wysokiej jakości świąteczne choinki naturalne pochodzące z naszej idealnej szkółki, jaka odznacza się wieloletnimi tradycjami w zakresie hodowli. Specjalnie dla Państwa mamy troskliwie wyselekcjonowane drzewka, to naturalnie dzięki jakim święta Bożego Narodzenia w Państwa domach nabiorą niezwykłego wdzięku. Złożone przez Państwa zamówienie zrealizujemy szybko i na czas, dysponujemy własnym transportem.

Zamówioną choinkę wolno u nas również odebrać osobiście po uprzednim uzgodnieniu terminu. Specjalizujemy się w takich odmianach jak świerk przeciętny, świerk srebrny oraz jodła kaukaska. Nasze drzewka osiągalne są zarówno w wersji ciętej, jak oraz doniczkowej – znacznie więcej na jodła hurt Warszawa. Stosujemy nowoczesne techniki doniczkowania, dzięki czemu zakupione u nas drzewko z powodzeniem sprawdzi się nie wyłącznie w roli świątecznej dekoracji, jednakowoż będzie też nawało się następnie do przesadzenia. Z kolei drzewka cięte są przez nas przygotowane umyślnie z uwzględnieniem wymogów bożonarodzeniowych (w tym wariancie nie ukorzeniamy drzewek).

Oprócz drzewek odnajdziecie Państwo w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie również właściwe siatki oraz donice na choinki w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i barw. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak oraz detaliczną. W czasie transportu zabezpieczamy choinki, aby dotarły do Państwa nieuszkodzone, w całej swej pięknej okazałości. Pozostajemy przekonani, że nasze propozycje w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Cieszymy się opinią porządnego partnera oraz uczciwego sprzedawcy. Gwarantujemy sto procent satysfakcji i zadowolenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY