Prowadzone w sposób profesjonalny i kreatywny przedszkole oraz żłobek Montessori KARUZELA w Warszawie to miejsce, do jakiego opiekunowie z chęcią zapisują własne pociechy, gdyż zachęca ich doświadczona kadra, empatyczne podejście do najmłodszych a także to, iż zajęcia faktycznie ciągle prowadzone są w nurcie Montessori. Coraz więcej opiekunów ceni taki kierunek, ponieważ dostrzegają oni, z jak wieloma korzyściami jest to związane dla dziecka.

Wychowawcy w standardowej pracy inspirują się: RB, NVC, czy BLW. Są to nurty bardzo ukierunkowane na pożądanie za dzieckiem, co w przyszłości jak najlepiej wróży. Z tego powodu warto zdecydować się też na to, aby zapisać dziecko do tego żłobka, gdy samodzielnie każdego dnia też wprowadza się te sposoby. Zaprezentowane przedszkole bez przerwy przeżywa progres, a więc aż kilka filii można znaleźć w stolicy. Na witrynie przedszkola można czytać, jakie są reguły działania oraz zaznajomić się z tym, co na co dzień dzieje się w żłobku albo w przedszkolu.

Żłobek jest bezpieczny, co również dobrze wpływa na maluchy i chętnie uczestniczą we wszystkich aktywnościach. Uspołecznienie przebiega tu także swobodnie. Wychowawcy otwarci są na współpracę z rodzicami i do każdego z podopiecznych podchodzą w sposób spersonalizowany. Dzięki temu przedszkole Montessori Warszawa ma sporo dobrych opinii. I to jest motywacją dla pedagogów do dalszej pracy.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY