Najlepszym sposobem na bliskość z naturą, jeśli nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na mieszkanie nad morzem czy w górach albo na stałe wyjazdy na wakacje, które jakkolwiek nie kosztują mało jest posiadanie własnego przydomowego ogródka. To smutne na to także nie każdy może sobie pozwolić bowiem najzwyczajniej w świecie nie każdy z nas pomieszkuje w domu a najzwyczajniej w świecie w bloku – tam mieści się największa ilość ludzi na metr kwadratowy i właśnie tam najwięcej ludzi spędza własne życie.

Dla nich niemniej jednak również istnieje pewna opcja na kontakt z przyrodą oprócz spacerów, na jakie mogą wybrać się kiedy tak właściwie wyłącznie mają na to chętkę, albo prócz wycieczek rowerowych, które też są dosyć legendarne.

Gra toczy się mianowicie o posiadanie ogródka działkowego w związku działkowców, jakie znajdują się właściwie w każdym mieście i to notorycznie nawet w samym centrum bądź blisko centrum – w owym czasie przyda się także Traktorki ogrodowe. Jest to spragniony kąsek dla inwestorów, którzy tylko wyczekują na zmianę przepisów w kwestii ów ogródków i możliwość przejęcia ich. Niestety nie będzie to dla nich łatwe – na szczęście dla działkowców. To kłopotliwe też dla zwyczajnego człowieka zakupienie ogródka działkowego nie jest proste, bo w szeregu przypadków są one przekazywanie z pokolenia na pokolenie.