Mechelinki to apartament stworzony dla osób, które planują odpoczywać od wakacyjnych tłumów. Klimatyczne oraz w pełni wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania wielu osób. Każdy z gości może w tym miejscu przygotować dla siebie posiłek, wypić kawę, obejrzeć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Komfortowe łóżka pozwolą wypoczywać po całym dniu zwiedzania.

A kiedy ktokolwiek chciałby w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to także ma taką możliwość. Może w tym miejscu w spokoju wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorem chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w zaledwie cztery minuty. Udostępnione ułatwienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w takim miejscu goście będą wspominali nad wyraz przyjemnie. Można będzie bardzo dobrze wypoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość znajdująca się blisko Rewy i Gdyni.

Z tego względu to świetna opcja dla osób, które nie lubią spędzać wakacji w większych miejscowościach wypoczynkowych. Stylowo urządzone mieszkanie okaże się perfekcyjną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie pozwoli komukolwiek odpoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w apartamencie można będzie spędzać mniej albo więcej czasu, zależnie od preferowanego stylu wypoczywania.

Jeśli natomiast pogoda nie będzie sprzyjająca, to można spędzić czas na dużym tarasie. W celu zarezerwowania pobytu, trzeba skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel firmy ma jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie imponującym poziomie.

Dlatego opłaca się mu zaufać i zdecydować się na pobyt w luksusowym i spokojnym apartamencie. Mieszkanie przeznaczone jest dla ośmiu osób. Metraż mieszkania wynosi 108 metrów kwadratowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY